PROFİL SİSTEMLERİ

Bau 6100

      • PVC sektöründe Türkiye’de yeniliklerin öncüsü olan Bauplast, 4 odacıklı Bau 6100 serisi ile yaşam standardınızı renklendiriyor. 

        SKZ’nin hızlandırılmış yaşlanma testinden tam not alan Bauplast profilleri ağır hava koşullarında 15 yıl güvence sunuyor. 12 Gj.’de bile sararmayan Bau 6100  serisi ile yağmur, rüzgar ve toz pencerenizin diğer tarafında kalırken, siz sakin ve huzurlu bir ortamın keyfini yaşayın. 

       Bau 6100 serisi yapılarınızın ısı yalıtımına katkıda bulunarak yakıttan sağladığı tasarrufla daha ekonomik ısınmanızı sağlıyor. Yüksek emniyetli kilitleme sistemi ile estetik ve güvenliği bir arada sunan Kompen Bau 6100 serisi  kalitenin yeni standartları ile arzuladığınız konforu size sunuyor. Bau 7100

       Korunma ihtiyacını estetik ve konforla birleştirmek isteyenlere Bauplast'dan yeni bir çözüm daha: Bau 7100. 61 mm profil genişliği. 4 odacıklı sistemiyle Bau 7100; zorlu hava şartlarını yaşam alanlarınızın dışında bırakır. Hava ve su sızdırmazlık özelliklerinin yanında 42dB ses yalıtımıyla gürültü kirliliğini de engelleyen seri; 1.5 w/m2oK ısı geçirgenliğine sahip. 

      Ergonomik tasarımı ve üretimin her aşamasında test edilen yüksek kalitesiyle; iç mekanlarınızın mimarisini bütünleyecek önemli bir unsur. Yıllara meydan okuyan beyaz rengi ve tüm dış etkenlere karşı dirençli aksesuarları ile seri; Bauplast kalitesi ve Bauplast güvencesinde.
Bau 9100

       Modern mimarinin estetik ve kalite anlayışını bir arada sunan Bauplast, Bau 9100 ile hayatınızda yeni bir pencere açıyor. 5 odacıklı seri; soğuk, sıcak, ses ve hava yalıtımı sayesinde yaşam alanlarınızı yalnızca size özel kılıyor. Bau 9100; 71 mm profil genişliği, 1.1 w/m2oK ısı geçirgenliğine sahip.

      Su ve rüzgar gibi dış etkenlere karşı da yüksek direnç sağlıyor. Üretimin her aşamasında kalite ve kontrol testlerinden geçirilen Bau 9100, sunduğu konfor ve estetiğin yanında kalite standartlarını da yükseltiyor. Mükemmel tasarımı ve sararmayan rengiyle geleceğin mimarisine bırakılacak bembeyaz bir miras.

Bau 8000
      

       PVC sektöründe öncü kuruluşlardan olan Bauplast, ilk kurulduğu andan bugüne kadar kuruluş anındaki heyecanından hiçbir şey kaybetmeden, kalitesinden ödün vermeden, sürekli yenilikçi ve müşteri odaklı çalışmalarına devam etmektedir. 

      Bu anlayış çerçevesinde üretilen Bau 8000 serisi ile geniş mekanlarda istediğiniz şekilde düzenleme yapabilir ve dar mekanlarda çok rahat bir şekilde geniş kullanım alanları oluşturabilirsiniz.Bau 8001 çift raylı ve Bau 8002 fix kasa tek raylı iki ayrı seri olarak uygulanmaktadır. 


Joomla